بسته ام چه زمانی میرسه؟

ارسال از اهواز صورت میگیرد

تمامی ارسال های فروشگاه با پست پیشتاز سراسری کشوری صورت میگیرد،هزینه ارسال پس کرایه میگردد که با توجه ب اینکه فروشگاه سیستم پستی اختصاصی دارد هزینه های ارسال بسیار کمتر خواهد بود.

هزینه ارسال ثابت نیست و با توجه به وزن و حجم مرسوله محاسبه میگردد که با توجه به سیستم پست اختصاصی فروشگاه قیمت مناسب محاسبه میگردد.

بسته های ارسالی با پست سراسری پیشتاز بین دو الی سه روز به دست شما میرسد(تعهد پست ۷۲ ساعت کاری است)

بسته های پیک یا تحویل حضوری با شما بصورت تلفنی هماهنگ سپس ارسال میگردد پس در قسمت اطلاعات گیرنده،شماره تماس در دسترس بگذارید.

فروشگاه روزهای فرد هفته ارسال دارد و در روزهای تعطیل سراسری کشوری یا تعطیلی در تقویم ارسال به اولین روز کاری بعدش موکول میشود.

پس از ارسال،کدهای مرسوله در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام خرازی چیدا برای شما قرار داده میشود … همچنین کد مرسوله بصورتsmsبرای شما ارسال میگردد که میتوانید از طریق لینک زیر از موقعیت بسته خود اطلاع پیدا کنید..

برای تحویل حضوری یا ارسال با پیک(در قسمت انتهایی نحوه ارسال را ارسال با پیک)انتخاب کنید

برای ارسال با تیپاکس،باربری ،هواپیما و … فقط و فقط با پشتیبانی هماهنگ کنید.

چنانچه از خرید خود منصرف شدید تا قبل از ارسال بسته مهلت دارید با پشتیبانی هماهنگ کنید.(خریدهای عمده و کلی ویا سفارشی قابل استرداد نمیباشد)

برگشت کالاهای بریدنی مثل پارچه و گیپور و… به هیچ وجه امکان ندارد/یا مواردی که بسته بندی محصول باز شده باشد یا نیمه استفاده باشد..

برای برگشت دادن بسته خریداری شده فقط ۲ روز کاری مهلت دارید،درغیر اینصورت قابل قبول نمی باشد،وجه قابل استرداد پس از کسر هزینه های بسته بندی و پیک پس از تحویل بسته،برای شما واریز میگردد.

در هنگام پر کردن فرم مشخصات گیرنده کالا دقت تمام داشته باشید و حتما شماره تماس در دسترس وارد کنید…فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال ادرس و مشخصات ارسال شما ندارد.

کالاهای برای شما پس از چک سه مرحله ایی و اطمینان از سالم و با کیفیت بودن برای شما بسته بندی و ارسال میگردد…درصورت مشاهده نقص در کالا ۲۴ ساعت پس از تحویل مهلت دارید به پشتیبانی اطلاع دهید.